20.3 C
Bydgoszcz
wtorek, 30 maja, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

TVOKO

Będziemy Was informować, uczulać na sprawy ważne, przybliżać „nieznane”, służyć radą, bawić i relaksować. Taki cel stawia sobie TVOKO – regionalny, niezależny portal dziennikarski Grażyny Ostropolskiej.

Doświadczenia założycielki nowej internetowej gazety, wyniesione z długoletniej pracy dziennikarskiej w mediach regionalnych („Dziennik Wieczorny”, „Gazeta Pomorska”, „Express Bydgoski”) i ogólnokrajowych ( m.in. współpraca z OKO-press) będą łączone z nowymi wyzwaniami.

Sięgniemy OKIEM tak daleko i głęboko, jak tylko się da. Będziemy odkrywać korzenie i najciekawsze zakątki naszego fyrtla, czyli kujawsko- pomorskiego regionu. Przybliżymy Wam sylwetki interesujących „pozytywnie zakręconych” ludzi z naszego fyrtla, regionalne obyczaje i przysmaki. Zajrzymy z kamerą do pracowni lokalnych artystów i na modowe wybiegi. Będziemy z Waszą pomocą tworzyć toksyczną mapę regionu i informować o tym, co groźne. Zadamy niewygodne pytania lokalnym politykom i decydentom, poprowadzimy własne dziennikarskie śledztwa nie tylko w głośnych; ale i w tych wyciszanych aferach.

A w ramach „resetu” negatywnych emocji zabierzemy Was do zwierzątkowa, gdzie kamera TVOKO podpatrywać będzie życie i zwyczaje naszych braci mniejszych. Znajdziecie też u nas kącik porad weterynarza.

A to wszystko dzięki współpracującym z TVOKO znanym dziennikarzom (na zdjęciach poniżej) oraz wybitnym specjalistom z różnych dziedzin. Jesteśmy też otwarci na współpracę z każdym, komu nie obrzydła dziennikarska pasja i misja.

Grażyna Ostropolska
Grażyna Nowicka
Hanna Walenczykowska
Juliusz Rafeld
Katarzyna Kabacińska
Maja Erdmann
Paweł Skutecki
Mariusz Guzek
Jerzy Kamiński
Jacek Deptuła
Maciej Sas